Průvodce ženskou cykličností

prožitkový online kurz

V kurzu se budeme věnovat tomu, jak cyklus na fyziologické úrovni funguje a jak jeho jednotlivé fáze ovlivňují naši fyzickou, psychickou, sociální a spirituální stránku osobnosti. Naučíme se, jakým způsobem můžeme s cyklem pracovat jako se svým vnitřním kompasem – abychom prohloubily vztah samy k sobě, více si porozuměly a žily v souladu se sebou samými.

Přehrát video

Ženská cykličnost

Jako ženy jsme od přírody cyklické bytosti. Díky našemu hormonálnímu menstruačnímu cyklu se každý den proměňujeme – máme jiné nálady, jinou energii, jiný způsob myšlení a jednání, jiné potřeby a chutě. Přestože je tato proměnlivost součástí života většiny žen, jen málokdy nás o ní někdo učí, málokdy jí rozumíme nebo o ní dokonce jen komunikujeme. Běžně máme povědomí o premenstruační a menstruační části našeho cyklu, často k nim ale nechováme úplně kladný vztah. Menstruaci vnímáme jako obtíž – “krámy”, které musíme každý měsíc vydržet.

Pokud ale ke svému cyklu začneme přistupovat vědomě, objevíme jeho komplexnost. Zjistíme, že má každá fáze své výhody, kterých můžeme využívat, dávat tělu to, co právě potřebuje a nechat naši proměnlivost pracovat v náš prospěch.
Můžeme si pak podle cyklu dopředu plánovat různé události nebo práci, udržitelně disponovat se svojí energií a předcházet vyčerpání. Cykličnost je nádherný způsob, jakým jsme my ženy napojeny na rytmus přírody.

Tento kurz je pro každou menstruující ženu, která chce lépe porozumět své cyklické proměnlivosti, prohloubit sebepřijetí a vztah sama k sobě a žít v souladu se svou přirozeností a svými potřebami.

Informace v kurzu jsou určeny primárně ženám, jejichž cyklus není upraven hormonální antikoncepcí.

Co tě v kurzu čeká?

Kurz je rozdělený do několika částí. V první sekci si představíme obecné informace o tom, jak náš cyklus funguje a proč je dobré ho vnímat a umět s ním pracovat. Představíme si sebemapovací techniku, která nám k tomu pomůže.

V dalších částech kurzu se budeme podrobně věnovat čtyřem fázím našeho cyklu. Povíme si o tom, co nám přináší, jaké máme zvýšené schopnosti a naopak na co si dát třeba pozor. Každá sekce obsahuje povídací video, dokument s otázkami a praktické nahrávky nebo videa, která jsou přímo připravena pro danou fázi.

Kurz je plný vedených vizualizací, meditací, dechových technik, jógové praxe a nahrávek vedeného tance. Tento prožitkový materiál tě povede k vědomému propojení těla a mysli a podpoří tě ve prohloubení vztahu k tvé cykličnosti a k feminní části tvého já.

Co od nás dostaneš

 • 6 teoretických videí o ženské cykličnosti
 • 8 vedených audionahrávek spontánního pohybu, tance
 • 6 vedených meditací, relaxací
 • 3 videa vedené dechové techniky
 • video yogové praxe pro tvé dny (40 minut)
 • dokument pro sebemapování
 • dokument o fyziologii menstruačního cyklu
 • návod na rituál menarché
 • dokumenty s otázkami k vyplnění
 • bonusové video pro muže
 • 20% sleva na náš víkendový retreat pro ženy

Zaujalo tě to? Jdeš do toho s námi?

Pro objednání online kurzu stačí vyplnit objednávkový formulář níže. Po uhrazení celkové ceny a připsání částky na náš účet ti zašleme přístupové údaje na tvůj e-mail. A pak už se do kurzu můžeš vrhnout!

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

Zřeknutí se odpovědnosti

Rády bychom vás informovaly, že všechny materiály, které zde poskytujeme, slouží pouze pro vzdělávací a informační účely a nejsou myšleny jako lékařské poradenství nebo lékařská rada. Informace zde obsažené by neměly být používané k léčbě, diagnóze nebo prevenci žádného zdravotního stavu bez schválení lékaře. Autorky nenesou žádnou zodpovědnost za jakoukoli ztrátu, újmu či zranění způsobené nebo údajně způsobené přímo nebo nepřímo informacemi obsaženými v tomto kurzu. Tento kurz byl vytvořen za účelem informovat, ne léčit.