Setkání v pohybu

Workshop intuitivního pohybu, kde zjistíme, jak sami sebe poznávat a prožívat prostřednictvím tance. Workshop určený všem, kteří se chtějí inspirovat, uvolnit a současně dočerpat energii.

Máš chuť zažít uvolněnou a tvořivou atmosféru, díky které si dovolíš objevovat svůj pohybový projev a plynout si v pohybu spolu s lidmi kolem tebe?

Pomocí práce s dechem, imaginace a dalších technik, využívaných v tanečně-pohybové terapii, zaměříme pozornost na své tělo a dáme mu prostor se autenticky pohybově vyjádřit. Způsob pohybu, který vychází z naší přirozenosti, se stává tancem, ve kterém nám nejde o jeho estetickou stránku, ale o individuální vnitřní procesy.

Proto je tanečníkem každý, kdo se jím rozhodne být!

Ukazuje se, že vědomý pohyb přispívá k posílení sebevědomí, pocitu pohody a zdraví, a pozitivně působí při prevenci stresu. Jedná se o aktivitu, která propojuje fyzickou a duševní existenci člověka, proto má blahodárné účinky jak na naše tělo, tak na naši psychiku

Jak to probíhá?

K Setkání v pohybu často vybíráme místa (venkovní i vnitřní prostory), jejichž duše vytváří kreativní a uvolněnou atmosféru. Na této události, pořádané několikrát do roka, potkáš lidi, kteří chtějí objevovat svůj pohybový projev a plynout si v pohybu spolu s tebou. 

Tento projekt si můžeš také objednat na festival, teambuilding, oslavu nebo třeba zážitkový kurz. Pokud tě to láká nebo máš jakékoli otázky, určitě se nám ozvi. Jsme tu pro tebe.

Vaše taneční zážitky

Na Setkání v pohybu jsem byl v životě víckrát. Nejvíce si však pamatuji první hodinu. Vůbec jsem nevěděl o co jde a jen mě zaujal název. Ze začátku to bylo pro mě nepříjemné, a to nemám problém se předvádět. Po chvíli jsem však začal vnímat jen sám sebe a celá lekce mi začala dávat smysl. Úplně jsem se uvolnil a dotančil jsem se do velmi zajímavých stavů mysli. V té době jsem byl zrovna ve velmi stresovém období a toto mi v něm velmi pomohlo.
Štěpán
Už od začátku mě to vtáhlo a byla to chvíle, kdy se mi hlavou nehonila spousta myšlenek, ale soustředila jsem se na to, co se zrovna odehrávalo. A i když netancuju, díky tvému vedení jsem měla pocit, že vím, co dělám. Bylo skvělé cítit, jak taneční pohyb dokáže v těle rozproudit energii a emoce. Děkuju za takový zážitek!
Michaela
Od konečku palců na nohou až po temeno hlavy...woooow...citím se...vnímám se....najednou jsem to zase já....v pohybu... tady a teď...ve spojení se svým tělem...zároveň všichni spolu...smějeme se...vzájemně se svým pohybem inspirujeme...hravě...v lehkosti...s jiskřičkama v očích a v tak čisté radosti, kterou umí předat jedině Anička...domů odcházím krásně uvolněná, usměvavá a spokojená, že se mám...že zase svému tělu naslouchám...miluju...děkuju...ze srdce doporučuju…
Monika